ITFutuRe s.r.o., Pardubická 851/7, Hradec Králové, Česká republika +420 604 434 934 info@itfuture.cz ...komplexné riešenie pre Pohodu


plusPůjčovna - kompletné riešenie výpožičiek

Aplikácia plusPůjčovna je kompletným riešením evidencie a správy výpožičiek nad Pohodou. Umožňuje odbavenie výpožičiek od rezervácie, cez zapožičanie, až po vyúčtovanie.

Riešenie spolupracujúce so systémom POHODA
www.pohoda.cz www.pohodaplus.cz

 

V Pohode neexistuje agenda, ktorá by bola určená špeciálne pre evidenciu výpožičiek. Viesť si prehľadne údaje o rezerváciách záujemcov, samotných výpožičkách a ich následnému vyúčtovanie je problém. Z tohto dôvodu vznikla plusPůjčovna, ktorá celú problematiku požičiavania združuje do jednej prehľadnej aplikácie a umožňuje mať v pôžičkách poriadok.


 

Hlavné vlastnosti

  • Prehľad zapožičaného tovaru
  • Rýchle zapožičanie na pár kliknutí
  • Možnosť rezervovať tovar
  • Práca so súvisiacimi zásobami a spotrebným tovarom
  • Jednoduchá definícia cenníkov
  • Dva druhy výpočte ceny za požičanie
  • Vytváranie dokladov v Pohode podľa spôsobu platby - možnosť platiť pri prevzatí, rovnako tak i na faktúru pri vrátení
  • Automatický upraviteľný výpočet penále
  • Možnosť pripojenia súvisiacich zásob pri vrátení (čistení, servis, ...)

Princíp fungovania aplikácie plusPůjčovna

Aplikácia je rozdelená do štyroch hlavných sekcií: Prehľad, Rezervácia, Požičanie a Vrátenie.

Prehľad

 Okno náhľadu nad dostupnými zásobami pre vybrané obdobie. Jednoduchým výberom v kalendári sa zobrazujú zásoby voľné k rezervácii alebo zapožičanie. Zásoby možno kliknutím vybrať a vytvoriť na ne rezerváciu. Samozrejmosťou je možnosť medzi zásobami ľubovoľne filtrovať.

Rezervácia

  V editáciu rezervácií sú k dispozícii dve sekcie: Zákazník a Prehľad tovaru. Zákazníka je možné vybrať z existujúcich záznamov v adresári Pohody, prípadne možno vytvoriť zákazníka nového (aplikácia nový záznam uloží do adresára v Pohode).

Sekcia Prehľad tovaru slúži k náhľadu na vybrané zásoby k rezervácii, prípadne k dodatočnej editáciu zoznamu zásob. K rezervácii možno ľahko zadať i zľava. Zo zadaných informácií možno jednoducho vytvoriť rezerváciu alebo rovno zapožičanie.

Požičanie

 Sekcia výpožičiek slúži na vytvorenie zápožičky z rezerváciu. V zozname vytvorených rezervácií dá rýchlo filtrovať. U vybrané rezervácie máte možnosť editácie ako zákazníka, tak rezervovaného tovaru. Rezerváciu možno jednym kliknutím vytlačiť alebo zmazať. Pri uložení zápožičky je možnosť zadať výšku kaucie.

Vrátenie

Pre prijatie zapožičaného tovar späť na stav a vyúčtovanie zápôžičky slúži sekcie Vrátenie. Medzi jednotlivými urobí výpožička možno opäť ľahko filtrovať. Pokiaľ zákazník požaduje termín zápožičky predĺžiť, možno tak urobiť priamo v aplikácii. K zapožičaní možno pripisovať poznámky (napr. Popísať stav pri vrátení atď.). Ak je potrebné, možno pridať aj servisné práce navyše alebo pridať penále (napr. Za poškodenie, za neskoré vrátenie atď.).

Po ukončení zápožičky aplikácia vytvorí všetky potrebné doklady v príslušných agendách Pohody, vrátane predajného dokladu a jeho tlače.


Zaujala Vás táto aplikácia? Vyskúšajte nezáväzne a zadarmo ako funguje.

Kontaktujte Martina a dohodnite sa na otestovanie:

Martin Žatečka
+420 731 681 625
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Náhľady: