ITFutuRe s.r.o., Pardubická 851/7, Hradec Králové, Česká republika +420 604 434 934 info@itfuture.cz ...komplexné riešenie pre Pohodu

Priority a ciele plusSystemu100% istota

Všetka ponúkané riešenia Vám radi bezplatne zapožičiame na otestovanie, nechceme, aby ste kupovali "mačku vo vreci".

Automatizácia procesov

Efektívna práca vďaka automatickému spracovaniu dát a operácií, minimalizácia chýb vplyvom ľudského zlyhania.

Ucelené riešenia naprieč odbormi

Stavebnicový systém, rôzne kombinácie komponentov pre nasadenie v celej škále odborov.

Testované na ľuďoch

plusSystem má za sebou takmer 9 rokov vývoja, jednoduchá a prehľadná obsluha našich riešení je pre nás prioritou.


Spoločnosť Perník s.r.o. bola založená v roku 1999. Vyrába ako klasické výrobky, ako napr. sušienky a piškóty, ale aj výrobky podporujúce zdravý životný štýl. V súčasnej dobe sa firma zameriava na výrobu bezlepkových sušienok a pečiva.
 
Spoločnosť ACARA Praha s.r.o. bola založená v roku 1999. Vyrába a dodáva na trh kvalitné stavebné a podlahové lišty. Spoločnosť je centralizovaná v Prahe, odkiaľ efektívne zásobuje trh v celej Českej republike, slovenské republike a v krajinách na Balkánskom polostrove.
 
Firma Schindler pôsobí na českom trhu od roku 1991, už od svojho začiatku sa venuje maloobchodnému aj veľkoobchodnemu predaji bicyklov a cyklo doplnkov. Prevádzkuje úspešný eshop s cyklistikou MOJEKOLO.CZ a je výhradným dovozcom prémiových značiek bicyklov.

 

Expert na hydrauliku a pneumatiku, ktorý je na trhu od roku 1997 to je KOVAZ. Mimo rozsiahlo ponuky pre maloobchod i veľkoobchod sa firma zaoberá vlastným vývojom a výrobou.

 

Spoločnosť OBALY.CZ bola založená v roku 1997 ako veľkoobchod a firma špecializovaná pre širokú oblasť priemyselných obalových materiálov. Jedná sa o rýdzo českú spoločnosť.

 

Maloobchod a veľkoobchod s parfumy a vlasovou kozmetikou a maloobchodné e-shop Parfemy SP. Spoločnosť expanduje do zahraničia a neustále upevňuje pozíciu svojich e-shopov na európskych trhoch.

 

Maloobchodný predaj bicyklov, vybavenie pre cyklistiku a zimné športy. Dve kamenné predajne a eshop. Bikero funguje na trhu od roku 2015.

 

Spoločnosť Playman s.r.o. vznikla v roku 2001 v Hradci Králové a orientuje sa na vydavateľskú činnosť v oblasti hernej zábavy a to prevažne na platforme PC, Xbox, Playstation a Nintendo. Od svojho vzniku pôsobí ako zástupca svetového vydavateľa počítačových hier, francúzskej spoločnosti Ubisoft.

 

Spoločnosť GASTROFRESH s.r.o., sa zaoberá distribúciou čerstvého ovocia a zeleniny, exotických plodov, lesných plodov, byliniek, lúpaných produktov, šalátov a čerstvých húb na českom trhu. Spoločnosť začala činnosť v roku 1993.

www.gastrofresh.cz/

 

Spoločnosť SEMIX PLUSO, spol. s r.o., prevádzkuje internetový obchod ZDRAVÝ ŽIVOT so svojimi vlastnými výrobkami, bola založená v roku 1995. Spoločnosť je tradičným výrobcom celozrnných cereálií, pekárskych zmesí pre výrobu špičkového jačmenného pečiva, maku a celého radu zdravých produktov.

 

Jeden z najznámejších českých maloobchodov so zameraním na cyklistiku. Eshop a dve kamenné predajne. Tradícia od roku 2003.

 

Spoločnosť BP Lumen vznikla v roku 1991 a aktuálne patrí k najväčším dodávateľom cyklistických dielov a príslušenstva na trhu. Okrem iného dodáva aj kvalitné bicykle pod vlastnou značkou APACHE.

 

Spoločnosť Anila s.r.o. sa začala aktívne prebíjať v moto svete na jeseň roku 2009 a od roku 2011 prevádzkuje úspešný eshop MOTOZEM.CZ s motorkárskym oblečením, príslušenstvom a diely.
 
 

Spoločnosť TL-ULTRALIGHT vyrába od roku 1989 kvalitné UL a LSA lietadla. Vďaka svojmu individuálnemu prístupu ku každej stavbe a špičkovej kvalite, narazíte na lietadlá TL ULTRALIGHT po celom svete.

www.tl-ultralight.cz

Jeden z najväčších špecializovaných obchodov pre rybárov v česku. S vlastnou kamennú predajňou s plochou väčšou ako 500m2, viac ako 10000 produkty skladom a tradíciou od roku 1993.

 

Výrobca prémiového fitness náradia a doplnkov. Svoje náčinie dodáva po celom svete s obchodným zastúpením na všetkých kontinentoch. Pokiaľ Vám fitness nie je cudzie, určite ste sa s niektorým z produktov ZIVA stretli.

 

Outdoorový obchod Český raj outdoor, ktorý má od svojho vzniku v roku 1993 na trhu dlhoročnú tradíciu a rad spokojných zákazníkov. Vďaka kvalitnému zázemiu kamennej predajne v Mladej Boleslavi Vám obchod poskytne profesionálne poradenstvo vo všetkých oblastiach outdoorových a horolezeckých aktivít.

 

Spoločnosť DSK stavebniny vznikla v roku 1997 a je jedným z najvýznamnejších dodávateľov stavebného materiálu v Královohradeckom a Pardubickom kraji. Aktuálne má firma 9 pobočiek, viac ako 70 zamestnancov a v eshope takmer 8000 produktov.

 

Nadmieru úspešný slovenský eshop Fusakle.sk, ktorý sa špecializuje na výrobu a predaj štýlových ponožiek a ostatných doplnkov. Pestré farby, svieže dizajnové aj konštrukčné nápady a navyše výroba na Slovensku!

 

Firma Vapasko s.r.o. je prevádzkovateľ internetového obchodu s kvalitnými krmivami pre Vaše miláčikov VášChovatel.cz. Internetový obchod denne odbaví stovky objednávok a využitie sofistikovaného skladového a expedičného systému je úplne zásadné.

 

Yoggies s.r.o. je česká rodinná firma, ktorá vznikla z popudu jedného šteniatka, a u ktorej platí, že "Zdraví začíná v misce®". Firma vyrába psie granule lisované za studena tzv. Suchý B.A.R.F. čo je kvalitná a vyvážená potrava bez chémie.
 
výrobca a predajca rýdzo slovenského a veľmi kvalitného bytového textilu, prevádzkovateľ internetového obchodu
 
Michal Jirsa - konateľ a majiteľ spoločnosti
tel.: +420 777 837 337, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
prevádzkovateľ najväčšieho českého veľkoobchodu v dodávkach pre upratovanie a hygienu komplexne

 

prevádzkovateľ slovenského veľkoobchodu v oblasti školských, kancelárskych a písacích potrieb
 
Slavomír Binčík - Majiteľ spoločnosti
tel.: +421 347 734 053, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
výrobca a predajca revolučného rádiového riešenia svahových kosačiek zaujímajúci na trhu komunálnej techniky špecifické postavenie
 
MgA. Jan Formánek - Obchodný manager
tel.: +420 777 078 911, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
prevádzkovateľ veľkoobchodu a najväčší predajca značkových a originálnych parfumov na slovenskom trhu
 
ing. Jana Kraščeníčová - Konateľka spoločnosti
tel.: +421 948 727 336, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
prevádzkovateľ českého veľkoobchodu so značkovým športovým oblečením a obuvou
 
ing. Jindřich Minářů - Konateľ spoločnosti
tel.: +420 283 882 827, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
prevádzkovateľ veľkoobchodu a distribútor v oblasti priemyselného tovaru
 
ing. Miloš Novotný
tel.: +420 775 916 655, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
prevádzkovateľ českého veľkoobchodu s ručnou výrobou a dekorovaním širokej škály produktov z hladkého i krištáľového skla
 
tel.: +420 542 215 537, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

O stránkachTieto webové stránky sú zamerané na prezentáciu komplexného riešenia plusSystem, komplexnej nadstavby nad Pohodou, a slúžia na poskytnutie čo možno najviac informácií o tomto systéme. Autorom riešenia je spoločnosť ITFutuRe s.r.o..

Řešení spolupracující se systémem POHODA
www.pohoda.cz www.pohodaplus.cz